fizbers-jan-rog

Jan Róg

Fajny gość.

Dominik Pawlus

On w sumie też.

fizbers-dominik-pawlus
fizbers-monika-kacza

Monika Kacza

Na codzień jestem studentką pierwszego roku zarządzania, wielbicielką mocnej kawy i muzyki rockowej. W zimowe miesiące uczę dzieciaki jeździć na nartach. Jestem również koordynatorką w Stowarzyszeniu Mosaic. Na swoim koncie mam również kilka klipów nagranych dla wytwórni MCS. W 2019 zostałam wyróżniona w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i to właśnie fotografia przerodziła się w późniejszą pasję do filmów.

Mateusz Rzepka

Mateusz Rzepka – kinoman, meloman i koneser pierogów. Nagradzany pasjonat fotografii ulicznej, portretowej, a także zdeterminowany reżyser teledysków czy bezkompromisowych autorskich fabuł – groteskowego dzieła postpandemicznych przemyśleń – „Horror vacui 2020” czy surrealistycznego filmu grozy „Untersberg, czyli dzieje czerwonego Papy”, docenionego m. in. na Festiwalu Filmowym Spektrum. Członek kolektywu młodych krakowskich artystów Mosaic, Młodzieżowego Stowarzyszenia Liderów, a nawet jury tegorocznego festiwalu filmowego Ale Kino!. Studiuje psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Otwarty na szalone pomysły.

fizbers-mateusz-rzepka
fizbers-jakub-borkowski

Kuba Borkowski

Nazywam się Jakub Borkowski, jestem studentem filmoznawstwa i wiedzy o nowych mediach na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od lat zajmuję się tworzeniem sztuki audiowizualnej: jestem członkiem Stowarzyszenia Mosaic i Grupy Filmowej Marabut. Chociaż zdarza mi się reżyserować swoje projekty, to zajmuję się głównie sztuką operatorską i montażem.

Piotr Duży

Nazywam się Piotr Duży i jestem młodym content creatorem, a moimi największymi pasjami są fotografia i videografia. Przygodę z nimi zacząłem już, gdy miałem 12 lat, od tamtej pory przemierzyłem góry i lasy, miasta i miasteczka dokumentując moja podróż, ucząc się po drodze i szukając własnego głosu. Dzisiaj łącze siły ze znajomymi, którzy podzielają moje zainteresowania, będąc częścią Fizbers.

fizbers-piotr-duzy

Fizbers 2021 ® Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fizbers 2021 ® Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fizbers 2021 ® Wszelkie prawa zastrzeżone.